हेर्नुस प्रतिनिधिसभा निर्वाचनमा कहाँ कहाँबाट को को विजयी भए

गोपिन पोखरेल

प्रतिनिधिसभा निर्वाचनमा नेकपा एमालेबाट विजयी  
१ पाल्देन छोपाङ गुरुङ मनाङ क्षेत्र नं       –१ विजयी                                                                  अग्रता –४९
२ प्रेम प्रसाद तुलाचन मुस्ताङ क्षेत्र नं        –१ विजयी
३ भैरब बहादुर सिंह बझाङ क्षेत्र नं           –१ विजयी
४ भुपेन्द्रबहादुर थापा म्याग्दी क्षेत्र नं         –१ विजयी
५ गोपाल बम मुगु क्षेत्र नं                          –१ विजयी
६ लालबहादुर थापा बाजुरा क्षेत्र नं            –१ विजयी
७ धनबहादुर बुढा डोल्पा क्षेत्र नं                   –१ विजयी
८ गणेश ठगुन्ना दार्चुला क्षेत्र नं                –१ विजयी
९ योगेश भट्टराई ताप्लेजुङ क्षेत्र नं              –१ विजयी
१० कृष्णलाल महर्जन ललितपु्र क्षेत्र नं       –२ विजयी
११ डा. सूर्य पाठक बाग्लुङ क्षेत्र नं              –१ विजयी
१२ भानुभक्त ढकाल मोरङ क्षेत्र नं              –३ विजयी
१३ भूमी त्रिपाठी धादिङ क्षेत्र नं             –१ विजयी
१४ कृष्ण राई बाठमाण्डौं क्षेत्र नं            –३ विजयी
१५ लालबाबु पण्डित मोरङ क्षेत्र नं           –६ विजयी
१६ जीवनराम श्रेष्ठ काठमाण्डौ क्षेत्र नं      –८ विजयी
१७ यज्ञराज सुनुवार ओखलढुङगा क्षेत्र नं     –१ विजयी
१८ शेरबहादु्र तामाङ सिन्धुपाल्चोक क्षेत्र नं     –२ विजयी
१९ घनश्याम खतिवडा मोरङ क्षेत्र नं           –१ विजयी
२० कृष्णगोपाल श्रेष्ठ काठमाण्डौ क्षेत्र नं          –९ विजयी
२१ खेम लोहनी धादिङ क्षेत्र नं             –२ विजयी
२२ बसन्तकुमार नेम्वाङ पाँचथर क्षेत्र नं        –१ विजयी
२३ पार्वता गुरुङ दोलखा क्षेत्र नं                   –१ विजयी

प्रतिनिधिसभा निर्वाचनमा नेपाली कांग्रेसबाट  विजयी 

१ प्रकाशमान सिंह काठमाण्डौ क्षेत्र नं –१ विजयी                                                                                       अग्रता – २०
२ मिनेन्द्र रिजाल मोरङ क्षेत्र नं –२ विजयी
३ राजन केसी काठमाण्डौ क्षेत्र नं –१० विजयी
४ गगनकुमार थापा काठमाण्डौ क्षेत्र नं –४ विजयी
५ मोहन आचार्य रसुवा क्षेत्र नं –१ विजयी

माओबादी केन्द्रबाट को को विजयी ?
१ शक्तिबहादुर बस्नेत जाजरकोट क्षेत्र नं –१ विजयी                                                                                     अग्रता –२७
२ अमनलाल मोदी मोरङ क्षेत्र नं –४ विजयी
३ अग्नी सापकोटा सिन्धुपाल्चोक क्षेत्र नं –१ विजयी
४ जनार्दन शर्मा पश्चिम रुकुम क्षेत्र नं –१ विजयी
५ पम्फा भुसाल ललितपुर क्षेत्र नं –३ विजयी
६ देबेन्द्र पौडेल बाग्लुङ क्षेत्र नं –२ विजयी

राष्टिय जनता पार्टी विजयी – ०                                                                                                            अग्रता – ८

२ः५५ बजे शनिबार