प्रतिनिधिसभामा नेकपा एमालेका विजयी उम्मेद्वारहरु

निर्बाचन २०७४ राजनीति राष्ट्रिय समाचार

१  जगत विश्वकर्मा   कास्की क्षेत्र नं. ३      मत    ३२६९०      बिजयी

शुक्रराज शर्मा  ( नेपाली कांग्रेस                      मत  (२४३०४)   पराजित

२      राजेन्द्र राई     धनकुटा क्षेत्र नं. १     मत    ३७३३३       बिजयी

सुनिलबहादुर थापा     ( राप्रपा प्रजातान्त्रिक   मत  (२६८७४)   पराजित

३      नवराज सिलवाल      ललितपुर क्षेत्र नं. १    मत    २६९४६      बिजयी

उदयशम्शेर राणा      ( नेपाली कांग्रेस                 मत   (२०७२९)     पराजित

४     कृष्णगोपाल श्रेष्ठ      काठमाडौं क्षेत्र नं. ९     मत         २२८५२      बिजयी

ध्यानगोविन्द रञ्जित    नेपाली कांग्रेस            मत           (१४८०२)  पराजित

५      माधवकुमार नेपाल     काठमाडौं क्षेत्र नं. २    मत    २७३६६       बिजयी

दिपक कुइँकेल  ( नेपाली कांग्रेस                            मत  (१४९०२)    पराजित

६      रामवीर मानन्धर       काठमाडौं क्षेत्र नं. ७    मत    १८१०२      बिजयी

विक्रमबहादुर थापा     ( राप्रपा                                  मत  (१००७९)   पराजित

७      रविन्द्र अधिकारी कास्की क्षेत्र नं. २             मत        २७२०७      बिजयी

देवराज चालिसे ( नेपाली कांग्रेस                         मत  (१८६६१)     पराजित

८     पार्वत गुरूङ   दोलखा क्षेत्र नं. १                     मत         ५५९५४      बिजयी

रूद्र खड्का    ( नेपाली कांग्रेस                                    मत  (२४८१३)    पराजित

९     कृष्ण राई      काठमाडौं क्षेत्र नं. ३                मत             १९१६९      बिजयी

अम्बिका बस्नेत ( नेपाली कांग्रेस                                मत  (१४८८४)     पराजित

१०    बसन्तकुमार नेम्वाङ    पाँचथर क्षेत्र नं. १           मत     ३८६४२      बिजयी

भीष्म आङदेम्बे ( नेपाली कांग्रेस                                 मत  (२८०२५)    पराजित

११     खेम लोहनी    धादिङ क्षेत्र नं. २                      मत         ३६२५६       बिजयी

दिलमान पाख्रिन       ( नेपाली कांग्रेस                           मत  (३५६१६)   पराजित

१२    घनश्याम खतिवडा     मोरङ क्षेत्र नं. १                    मत    ३७५२४      बिजयी

डिगबहादुर लिम्वू      ( नेपाली कांग्रेस                               मत  (३१४३६)    पराजित

१३     शेरबहादुर तामाङ      सिन्धुपाल्चोक क्षेत्र नं. २         मत    ३८४०१      बिजयी

पशुपति समशेर राणा   ( राप्रपा प्रजातान्त्रिक                    मत  (३०३६९)   पराजित

१४    यज्ञराज सुनुवार ओखलढुंगा क्षेत्र नं. १                       मत    ३२५८०      बिजयी

रामहरि खतिवडा      ( नेपाली कांग्रेस                                  मत  (२७३३७)     पराजित

१५    जीवनराम श्रेष्ठ काठमाडौं क्षेत्र नं. ८                                  मत    १३३९७       बिजयी

नविन्द्रराज जोशी      ( नेपाली कांग्रेस                                     मत   (१२९९३)   पराजित

१६     लालबाबु पण्डित       मोरङ क्षेत्र नं. ६                             मत          ३३९४१      बिजयी

डा. शेखर कोइराला    ( नेपाली कांग्रेस                                         मत  (३३२६६)    पराजित

१७    भूमि त्रिपाठी   धादिङ क्षेत्र नं. १                                            मत    ४९१२१      बिजयी

विश्व अर्याल   ( नेपाली कांग्रेस     मत   (२१९६८)        पराजित

१८    भानुभक्त ढकाल मोरङ क्षेत्र नं. ३       मत    ४२४१३      बिजयी

सुनिलकुमार शर्मा      ( नेपाली कांग्रेस     मत   (४०५०७)   पराजित

१९    डा. सूर्य पाठक बाग्लुङ क्षेत्र नं. १      मत    ३३६५७       बिजयी

चम्पादेवी खड्का      ( नेपाली कांग्रेस      मत  (२०६१६)      पराजित

२०    कृष्णलाल महर्जन      ललितपुर क्षेत्र नं. २ मत              २७७१३       बिजयी

चन्द्र महर्जन   ( नेपाली कांग्रेस      मत  (१६९४५)     पराजित

२१    योगेश भट्टराई  ताप्लेजुङ क्षेत्र नं. १  मत             २९४७९      बिजयी

केशव दाहाल   ( नेपाली कांग्रेस               मत   (१६८८८)   पराजित

२२    गणेश ठगुन्ना   दार्चुला क्षेत्र नं. १             मत  २८९९८ बिजयी

विक्रम सिंह    ( नेपाली कांग्रेस        मत  (२२२३३)              पराजित

२३    धनबहादुर बुढा डोल्पा क्षेत्र नं. १       मत    ११७६१       बिजयी

अंगद बुढा     ( नेपाली कांग्रेस       मत     (३१६७)                 पराजित

२४    लालबहादुर थापा      बाजुरा क्षेत्र नं. १  मत        २८०६५      बिजयी

कविराज पण्डित       ( नेपाली कांग्रेस    मत  (२३१८१)             पराजित

२५    गोपाल बम    मुगु क्षेत्र नं. १  मत    १३०३४      बिजयी

हस्तबहादुर मल्ल      ( नेपाली कांग्रेस   मत       (९८६१)    पराजित

२६    भुपेन्द्रबहादुर थापा     म्याग्दी क्षेत्र नं. १      मत    २३३०८      बिजयी

खम्वीर गर्वुजा  ( नेपाली कांग्रेस     मत   (२०९८०)               पराजित

२७    भैरवबहादुर सिंह       बझाङ क्षेत्र नं. १      मत    ३४६१२   बिजयी

पृथ्वीबहादुर सिंह      ( नेपाली कांग्रेस    मत (२६९१०)        पराजित

२८    प्रेमप्रसाद तुलाचन     मुस्ताङ क्षेत्र नं. १      मत    ३५४४ बिजयी

रोमी गौचन थकाली    ( नेपाली कांग्रेस     मत   (३१८१)        पराजित

२९    पाल्देन छोपाङ गुरूङ   मनाङ क्षेत्र नं. १       मत    २३०० बिजयी

टेकबहादुर गुरूङ      ( नेपाली कांग्रेस     मत   (२०२१)        पराजित

३० पद्माकुमारी अर्याल स्याङ्जा क्षेत्र नं. २      ३५१४२       बिजयी

गोपालमान श्रेष्ठ   ( नेपाली कांग्रेस ) मत ३१४३६      पराजित

३१     झपट रावल   कैलाली क्षेत्र नं. २            मत २५१५७   बिजयी

मोहनसिंह राठौर       ( नेपाली कांग्रेस      मत (२३३१३)    पराजित

३२    नारायण मरासिनी      स्याङ्जा क्षेत्र नं. १     मत    ३९४३३      बिजयी

राजु थापा     ( नेपाली कांग्रेस           मत (२८७३१)   पराजित

३३     दिपकप्रकाश भट्ट       कञ्चनपुर क्षेत्र नं. ३          मत २६३६४   बिजयी

रमेश लेखक   ( नेपाली कांग्रेस       मत   (२६१०६)   पराजित

३४    राजेन्द्र गौतम  संखुवासभा क्षेत्र नं. १  मत    ३२७३९      बिजयी

दीपक खड्का      ( नेपाली कांग्रेस          मत   (३१६०९)    पराजित

३५    गोकुल बास्कोटा काभ्रेपलाञ्चोक क्षेत्र नं. २      मत    ५४४२७      बिजयी

मधु आचार्य  ( नेपाली कांग्रेस       मत   (३६५७९)     पराजित

३६     दलबहादुर रानामगर    पाल्पा क्षेत्र नं. १              मत  ३२५४९ बिजयी

विजयराज घिमिरे      ( नेपाली कांग्रेस       मत   (२३९९३)   पराजित

३७    गणेश पहाडी   सिन्धुली क्षेत्र नं. १     मत    ३२५२९      बिजयी

प्रेमचन्द्र दाहाल ( नेपाली कांग्रेस              मत   (२२३८९)  पराजित

३८    महेश बस्नेत   भक्तपुर क्षेत्र नं. २            मत   ३६४१२ बिजयी

दमननाथ ढुंगाना       ( नेपाली कांग्रेस    मत (१८६८७)  पराजित

३९    प्रेम आले      डोटी क्षेत्र नं. १        मत   ३२५१० बिजयी

वीरबहादुर बलायर    ( नेपाली कांग्रेस      मत   (३०८७८)   पराजित

४०    रघुवीर महासेठ धनुषा क्षेत्र नं. ४             मत  २२५३२  बिजयी

महेन्द्र यादव   ( नेपाली कांग्रेस       मत  (१९९९१)    पराजित

४१    नन्दलाल रोकाय बाँके क्षेत्र नं. ३        मत   ३१६०१  बिजयी

बादशाह कुर्मी  ( नेपाली कांग्रेस        मत    (२६६१७)   पराजित

४२    भवानी खापुङ  तेह्रथुम क्षेत्र नं. १      मत    २१३३५       बिजयी

सीता गुरूङ    ( नेपाली कांग्रेस     मत   (१९३१४)    पराजित

४३    तिलक महत   नवलपुर क्षेत्र नं. २     मत    ३९०५३      बिजयी

विष्णुकुमार कार्की      ( नेपाली कांग्रेस       मत  (३७७२०)    पराजित

४४    नरबहादुर धामी कञ्चनपुर क्षेत्र नं. २          मत ३३३२०    बिजयी

एनपी साउद   ( नेपाली कांग्रेस      मत   (२४८९३)     पराजित

४५   पदम गिरी     पर्वत क्षेत्र नं. १       मत ३९२७५   बिजयी

अर्जुनप्रसाद जोशी      ( नेपाली कांग्रेस       मत (२६८०१)    पराजित

४६    यज्ञ वोगटी    अछाम क्षेत्र नं. २             मत   २१९६५ बिजयी

पुष्पबहादुर शाह ( नेपाली कांग्रेस      मत   (१९१०६)   पराजित

४७    सुरेन्द्र पाण्डे    चितवन क्षेत्र नं. १     मत    ५०८९६      बिजयी

राजेन्द्र बुर्लाकोटी       ( नेपाली कांग्रेस    मत   (३६४५४)    पराजित

४८    जयकुमार राई  सुनसरी क्षेत्र नं. १     मत    ४४५२८     बिजयी

अशोक राई    ( संघीय फोरम      मत (२२१२३)     पराजित

४९    मेटमणि चौधरी दाङ क्षेत्र नं. १        मत ३११८९  बिजयी

सुशीला चौधरी ( नेपाली कांग्रेस  मत   (१९७५५)    पराजित

५०    नवराज रावत  सुर्खेत क्षेत्र नं. २       मत    ३७४४७      बिजयी

हृदयराम थानी  ( नेपाली कांग्रेस     मत  (२८६४६)       पराजित

५१    भीमबहादुर रावल      अछाम क्षेत्र नं. १      मत    २४८८३      बिजयी

भरतकुमार स्वाँर       ( नेपाली कांग्रेस       मत  (१७७१९)     पराजित

५२    छविलाल विश्वकर्मा    रूपन्देही क्षेत्र नं. १    मत    ३४७५२      बिजयी

अब्दुल रज्जाक गद्दी    ( नेपाली कांग्रेस       मत (२६८८५)    पराजित

५३    कृष्णभक्त पोखरेल      चितवन क्षेत्र नं. २  मत             ४४६७०      बिजयी

शेषनाथ अधिकारी      ( नेपाली कांग्रेस     मत    (२७३१४)   पराजित

५४    लिलानाथ श्रेष्ठ सिरहा क्षेत्र नं. ३             मत   २३२७२ बिजयी

अशेश्वर यादव ( संघीय फोरम        मत  (२१२२०)     पराजित

५५    पवित्रा निरौला खरेल   झापा क्षेत्र नं. २       मत    ४५८१७      बिजयी

उद्धव थापा    ( नेपाली कांग्रेस        मत  (३२०५०)    पराजित

५६    नारदमुनी राना थारू   कैलाली क्षेत्र नं. ५     मत    २७२०२      बिजयी

आरजु राणा देउवा     ( नेपाली कांग्रेस   मत (२२३२२)    पराजित

५७    खगराज अधिकारी      कास्की क्षेत्र नं. १      मत    ३९३४२      बिजयी

यज्ञबहादुर थापा ( नेपाली कांग्रेस     मत  (२५८२६)       पराजित

५८    कृष्णकुमार श्रेष्ठ किसान       तनहूँ क्षेत्र नं. १       मत ३४४८०  बिजयी

रामचन्द्र पौडेल ( नेपाली कांग्रेस       मत  (२७६५३)     पराजित

५९    केपी शर्मा ओली       झापा क्षेत्र नं. ५       मत    ५७१३९      बिजयी

डा. खगेन्द्र अधिकारी   ( नेपाली कांग्रेस   मत  (२८२९७)  पराजित

६०    हिराचन्द्र केसी  दाङ क्षेत्र नं. ३ मत    ४०२८७      बिजयी

दीपक गिरी    ( नेपाली कांग्रेस     मत (३३७३०)   पराजित

६१     केदार सिग्देल  तनहूँ क्षेत्र नं. २ मत     ३२९२४      बिजयी

शंकर भण्डारी  ( नेपाली कांग्रेस    मत  (२९६४५)    पराजित

६२    नारायणप्रसाद खतिवडा नुवाकोट क्षेत्र नं. २ मत       ३६८९२      बिजयी

अर्जुननरसिंह केसी     ( नेपाली कांग्रेस     मत (२६३३५)   पराजित

६३     ईश्वर पोखरेल  काठमाडौं क्षेत्र नं. ५    मत    २३०२९      बिजयी

डा. प्रकाशशरण महत  ( नेपाली कांग्रेस    मत (१३१६९)   पराजित

६४    राजबहादुर बुढा दैलेख क्षेत्र नं. २       मत    २३३२३       बिजयी

शिवराज जोशी ( नेपाली कांग्रेस     मत  (१६६३४)   पराजित

६५    रविन्द्रराज शर्मा दैलेख क्षेत्र नं. १       मत    २३७६७       बिजयी

दीपककुमार शाही      ( राप्रपा     मत (१७२०३)     पराजित

६६     ध्रुव शाही      सुर्खेत क्षेत्र नं. १       मत    ३६७५९      बिजयी

पूर्णबहादुर खड्का      ( नेपाली कांग्रेस      मत  (३३३७७)  पराजित

६७    सोमप्रसाद पाण्डे       पाल्पा क्षेत्र नं. २       मत    ३४८९९      बिजयी

हरिप्रसाद नेपाल ( नेपाली कांग्रेस    मत  (२४५५४)    पराजित

६८    गोकर्ण विष्ट   गुल्मी क्षेत्र नं. २ मत          ३४६१८      बिजयी

चन्द्रबहादुर केसी      ( नेपाली कांग्रेस    मत  (२०१५६)   पराजित

६९    प्रदीप ज्ञवाली   गुल्मी क्षेत्र नं. १       मत    ३७८१४      बिजयी

चन्द्र भण्डारी   ( नेपाली कांग्रेस   मत   (३०२५६)   पराजित

७०    सुवासचन्द्र नेम्वाङ     इलाम  क्षेत्र नं. २ मत        ३३५१४      बिजयी

केशव थापा    ( नेपाली कांग्रेस    मत  (२६८६०)       पराजित

७१    झलनाथ खनाल इलाम क्षेत्र नं. १ मत          ३६८०७      बिजयी

भुपेन्द्र कट्टेल    ( नेपाली कांग्रेस मत  (१९६२७)      पराजित

७२    घनश्याम भुसाल       रूपन्देही क्षेत्र नं. ३    मत    ३२८६६      बिजयी

दीपक बोहोरा  ( राप्रपा प्रजातान्त्रिक     मत  (२७४२२)    पराजित

७३   विष्णु पौडेल    रूपन्देही क्षेत्र नं. २    मत    ४४००९     बिजयी

युवराज गिरी   ( नेपाली कांग्रेस              मत  (२१९४६)  पराजित

७४    लालप्रसाद सावाँ लिम्वू  झापाक्षेत्र नं. ४     मत ४३५१५      बिजयी

देउकुमार थेवे  ( नेपाली कांग्रेस              मत  (२६८२२)     पराजित

७५    कृष्ण दाहाल   मकवानपुर क्षेत्र नं. १  मत    ४०६३१      बिजयी

कमल थापा    ( राप्रपा                   मत  (३४६५८)  पराजित

७६    विरोध खतिवडा मकवानपुर क्षेत्र नं. २  मत    ४४७४४     बिजयी

महालक्ष्मी डिना उपाध्याय      ( नेपाली कांग्रेस   मत  (३२६८१)   पराजित

७७    बिशाल भट्टराई खोटाङ क्षेत्र नं. १             मत ३६३२९    बिजयी

सरस्वती वजिमय      ( नेपाली कांग्रेस   मत         (२२४३२)   पराजित

७८    दामोदर भण्डारी बैतडी क्षेत्र नं. १   मत   ३९५२४     बिजयी

नरबहादुर चन्द ( नेपाली कांग्रेस       मत         (२८२९१)      पराजित